Vestă polară Damă Osito TNF
MĂRIMI
Lungime (de la bază până la guler): 62cm
Lățime (de la subraț la subraț): 46cm
Lungime mâneci: 59cm
* Măsurătorile sunt realizate manual pe fiecare articol cu o toleranță de 1cm.
CONFORT ȘI CĂLDURĂ PENTRU DRUMEȚII
Această vestă polară Osito de la The North Face este ideală pentru drumeții datorită materialului său moale și izolant. Adaptată nevoilor pasionatelor de activități în aer liber, oferă o bună protecție împotriva frigului, rămânând în același timp ușoară și plăcută la purtat.
STIL POLAR DAMĂ PRACTIC
Designul său simplu și curat se integrează ușor într-un garderobă sport sau casual. În negru, această piesă second-hand se asociază ușor cu o pereche de pantaloni de drumeție sau cu blugi pentru un look versatil și funcțional.
O PIESĂ SECOND-HAND DE CALITATE
Oferită în stare foarte bună, această vestă polară second-hand a fost selectată cu grijă pentru durabilitatea și confortul ei. Achiziționarea unei veste The North Face second-hand permite accesul la un brand recunoscut, menținând în același timp un buget controlat.
O OPORTUNITATE DE NERATAT
Perfectă pentru iubitoarele de drumeții și haine călduroase, această vestă polară se remarcă prin capacitatea sa de a combina stilul cu practicitatea. Ea reprezintă o soluție ideală pentru cele care caută un articol funcțional și fiabil second-hand.
Observații: imperfecțiuni indicate prin săgeți