Descriere
Rezervorul de apă NC1781 de la NILS CAMP
Rezervorul de apă NC1781 de la NILS CAMP este o soluție excelentă pentru oricine îi place ciclismul sau drumețiile lungi în munți, unde hidratarea adecvată și regulată este esențială. Fără a vă opri, tot ce trebuie să faceți este să apucați muștiucul pentru a vă rehidrata.
Modelul NC1781 are un orificiu de montare special, care vă permite să instalați cu ușurință rezervorul de apă într-un rucsac compatibil cu sistemele de hidratare. Pur și simplu introduceți rezervorul de apă în buzunarul special destinat, fixați-l cu curelele din rucsac și dirijați tubul astfel încât muștiucul să iasă prin curea de umăr.
Rezervorul de apă NC1781 este fabricat din PEVA, un material ecologic și prietenos cu mediul. Supapa principală retractabilă robustă și sistemul ușor de atașare a tubului de hidratare la rezervorul de apă garantează etanșeitatea și întreținerea simplă a întregului set. Designul special al piesei bucale vă permite să beți fără a înclina capul. Un capac special o protejează de contaminare, iar consumul de lichide este posibil trăgând piesa bucală spre dvs. și apăsând-o ușor.
Specificații:
- Material: PEVA, PVC (plastic netoxic)
- Dimensiuni:
- Înălțime: 39 cm
- Lățime: 17 cm
- Lungimea tubului: 105 cm (inclusiv muștiucul) - Capacitate: 2 l
- Greutatea produsului: 130 g
Informații tehnice
- GREUTATE (în g) 130 g
- VOLUM (în L) 2 L
- Stare produs Produs nou
Opinii clienți
Informații tehnice
GREUTATE (în g)
130 g
VOLUM (în L)
2 L
Stare produs
Produs nou
Produse vizualizate recent
2499 RON
KUIKMA
Dispozitiv antivibrații, set de 2, Fun albastru galben
(1)
KUIKMA
Dispozitiv antivibrații, set de 2, Fun albastru galben
De la
27900 RON
-21%
21900 RON
* De la 18.06.2026, în limita stocului disponibil
PUMA
Ghete fotbal copii texturat pentru controlul mingii Future 8 Match Playmakers,
PUMA
Ghete fotbal copii texturat pentru controlul mingii Future 8 Match Playmakers,
